تلفن ۰۲۱ ۸۸۵۴۲۰۹۴

با ما در تمــــاس باشید

وقت سفارت کانادا

کانادا در ردیف کشورهایی است که هیچ گونه نمایندگی ای برای کارهای کنسولی در ایران ندارد. به همین خاطر هموطنان برای انجام کارهای مربوط به ویزای کانادا باید به مراکز VAC در شهرهای ترکیه (استانبول ، آنکارا) یا  امارات متحده عربی (ابوظبی ، دوبی) مراجعه نمایند.

روند گرفتن وقت سفارت کانادا با گرفتن وقت سفارت آمریکا و انگلستان متفاوت بوده و الزامی از جانب سفارت جهت گرفتن وقت خاصی وجود ندارد و  متقاضیان می توانند در روزهای کاری شرکت وک هر هفته از  دوشنبه تا جمعه ( ترکیه ) و یکشنبه تا پنج شنبه (امارات متحده عربی) در صف شرکت وک حاضر شده و برای انگشت نگاری خود اقدام نمایند. اما توصیه ما به متقاضیان محترم این است که اگر مدت زمان کوتاهی قصد اقامت در کشور ترکیه یا امارات را دارند حتما نسبت به دریافت وقت اقدام نمایند تا در صورت ازدحام جمعیت زمان را برای انجام کارهای سفارت از دست ندهند. بعد از انگشت نگاری ، نتیجه خود از طریق ایمیل اعلام خواهد شد. در صورت موافقت سفارت با درخواست ویزا الزامی به حضور مجدد متقاضی وجود ندارد و ارائه گذرنامه جهت صدور ویزا از طریق وکیل و نماینده ی متقاضی انجام پذیر می باشد.

شرکت آدراپانا تمامی خدمات مربوط به سفارت کانادا از تکمیل فرم، مشاوره و بررسی پرونده ، واریز وجه سفارت، همراهی نماینده از فرودگاه امام خمینی جهت انجام امور سفارت در روز انگشت نگاری و نهایتا پیکاپ پاسپورت را به صورت تخصصی ارائه می نماید.

آدرس شرکت وک در آنکارا :

Visa Application Centre – Ankara

Kavaklıdere Mahallesi, Atatürk Bulvarı 154
06680 Çankaya, Ankara

آدرس شرکت وک در استانبول:

Visa Application Centre – Istanbul

Cumhuriyet Caddesi Kök Apt. No:193
Sisli, Istanbul, Turkey

http://www.vfsglobal.ca/Canada/turkey/contactus.html

آدرس شرکت وک در دوبی:

Canada Visa Application Centre
Wafi Mall, 3rd Floor, Falcon, Phase 2
Umm Hurair 2 – Dubai – UAE

آدرس شرکت وک در ابوظبی:

Canada Visa Application Centre
VFS (GCC) LLC,
Office MO2, Mezzanine Floor, Silver Wave Building,(Union National bank) Mina Road, Abu Dhab

http://www.vfsglobal.ca/Canada/UAE/contactus.html

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس آدراپانا می باشد | نقشه سایت