تلفن ۰۲۱ ۸۸۵۴۲۰۹۴

با ما در تمـــــــاس باشید

ویزای آمریکا

ویزای آمریکا

به طور کلی، هر شهروند کشور خارجی که قصد ورود به آمریکا را داشته باشد، باید در ابتدا، روادید ورود به این کشور (ویزای آمریکا) را دریافت کند که در گذرنامه مسافر، یعنی مدرک مسافرتی که توسط کشور متبوع او صادر می گردد، درج می شود.
ممکن است برخی از مسافرین بین المللی، که واجد شرایط ورود به ایالات متحده بدون دریافت روادید هستند، بدون نیاز به دریافت ویزای آمریکا، وارد این کشور شوند. 

چگونه می توانیم از ویزای آمریکا برای ورود به این کشور استفاده کنیم؟

داشتن روادید ورود به ایالات متحده به شما اجازه می دهد تا وارد یکی از مبادی ورودی، بندر، فرودگاه یا محل ورود از مرز زمینی شوید و از بازرسان وزارت امنیت میهن (DHS) و اداره حفاظت از گمرکات و مرزها (CBP)، تقاضای اجازه ورود به ایالات متحده را کنید. البته داشتن ویزای آمریکا، ورود شما به خاک ایالات متحده را تضمین نمی کند. این روادید نشان می دهد که مسئول کنسولگری در یکی از سفارتخانه های ایالات متحده صلاحیت شما را برای ورود به این کشور با هدفی خاص را مورد تایید قرار داده است. بازرسان DHS و CBP محافظان مرزهای کشوری، مسئول پذیرش مسافران به خاک ایالات متحده، برای منظوری خاص و به مدت مشخص هستند. مسئولیت امور مهاجرتی شما در هنگام حضور در ایالات متحده، به عهده DHS است.

قبل از اقدام جهت اخذ ویزای آمریکا بهتر است موارد زیر را مطالعه نمایید:

وقت سفارت آمریکا

پیکاپ پاسپورت آمریکا

مراحل دریافت ویزای آمریکا

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس آدراپانا می باشد | نقشه سایت