تلفن ۰۲۱ ۸۸۵۴۲۰۹۴

با ما در تمـــاس باشید

بسیاری از متقاضیان انواع ویزا دارای سوالاتی هستند که نیاز به مشاوره با یک کارشناس با تجربه دارند. آدراپانا برای رفع نیاز شما متقاضیان محترم تصمیم گرفته است با طراحی پلن های مختلف طلایی، نقره ای و رایگان، پاسخ گوی سوالات شما عزیزان باشد.

پاسخدهی به کاربر طلایی و نقره ای با بهترین کیفیت علمی صورت می گیرد ولی از کاربر طلایی جهت بررسی دقیق تر سوال، اطلاعاتی دریافت می شود تا پاسخ دقیق تری دریافت کند.

پاسخ سوال های شما برایتان ایمیل خواهد شد (پس سعی کنید ایمیل خود را دقیق وارد نمایید) و کاربران طلایی و نقره ای، منتظر تماس کارشناسان ویزا باشند تا توضیحات دقیق تری دریافت نمایند.

 • اطلاعات شخصی

  این اطلاعات برای ارائه پاسخ های دقیق تر از شما اخذ می شود و کاملاً نزد کارشناسان ما محرمانه خواهد بود
 • مقررات:

  1-سوال و جواب در این سایت هرگز جای مشاوره حضوری نزد کارشناسان را نمیتواند بگیرد بنابراین در شرایطی که هنوز دسترسی به همکاران ما را به شکل حضوری ندارید، می توانید با طرح سوال خویش، از ابهام رهایی یابید. (البته در صورتی که پلن طلایی را انتخاب کنید می توانید از مشاوره حضوری نیز بهره ببرید.)

  2- اطلاعات شما برای کسی نمایش داده نمی شود ولی در کاربران معمولی، سوال و جوابشان برای دیگر کاربران سایت به اشتراک گذاشته می شود.

  3- اگر میخواهید سوالتان خصوصی پرسیده شود و پاسخ خصوصی و سریع بگیرید میتوانید حساب پلن خود را طلایی انتخاب کنید و مبلغ لازم را پرداخت کنید.

  اگر ظرف 24 ساعت پاسخی دریافت نکردید، هزینه به حساب شما بازخواهد گشت.

  از ساعت 22:30 شب تا 9 صبح اگر سوال ثبت بفرمایید 24 ساعت شما از 9 صبح محاسبه می گردد، برای مثال چنانچه ساعت 2 بامداد سوالتان را مطرح کنید، 24 ساعت شما از 9 صبح آغاز می شود و ما متعهدیم که تا ساعت 9 صبح روز بعد پاسخ شما را ارسال کنیم.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به آژانس آدراپانا می باشد | نقشه سایت